Objednat

ROTOWASH

Nabízíme Vám čistění koberců, dlažeb, plovoucích podlah, linolea a jiných povrchů pomocí čištění systémem ROTOWASH®. Tato technologie je založena na efektivním principu založeném na pohybu dvou protisměrně rotujících kartáčů a staticky polarizovaného válce. Při čištění kobercových ploch kartáče zároveň čistí a v místech, kde je koberec ušlapaný, vyčesávají chlup do původní výšky koberce.

Tento systém je dokonalý, neboť nečistoty jsou sbírány válcem, který mění polaritu vody a špíny. Na povrchu tohoto válce je statická elektřina, která na sebe přilepí špínu a vodu a následně je zachytává do sběrné nádržky. Nádržka je následně vylita. Do koberce se pouští čistá voda s chemickým přípravkem. Díky této metodě jsou koberce po vyčištění téměř suché (dosychání cca 2 hodiny po ukončení čištění) a proto je technologie ROTOWASH® vhodná také pro nepřetržité provozy. Toto je zásadní rozdíl oproti extrakčnímu čištění, po kterém jsou koberce silně podmáčené. Díky efektivnímu principu dvou protisměrně rotujících kartáčů a staticky polarizovaného válce má technologie ROTOWASH® o 60 % vyšší úspěšnost než extrakční čištění.

Garance a záruky

Zaručujeme Vám kvalitně odvedenou práci, spolehlivost a bezúhonnost našich zaměstnanců i vedení firmy, a také přesné dodržování dohodnutých termínů. Při výběru našich zaměstnanců ověřujeme jejich trestní rejstřík a pečlivě zaměstnance školíme. Během úklidu provádíme účinné pravidelné kontroly.

Zajišťujeme úklid jak ve dne, tak i v noci, stejně tak jsme schopni uklízet při nepřetržitém provozu. Veškeré čistící prostředky a materiály si zajišťujeme sami (prostředky i materiály jsou již zahrnuty v ceně). Zaručujeme Vám kvalitní pečlivý úklid a 100% spolehlivost.

• Ideální technologie pro nepřetržité provozy
• Koberce jsou suché cca za 2 hodiny po čištění
• Samotný proces čištění je rychlejší než extrakční čištění
• Úspěšnost této metody je o 60% vyšší než u extrakčního čištění
• Načesání i silně ušlapaných chlupů koberce