GASTRO DODAVATEL

Prodej a servis gastrozařízení pro restaurace, hotely, bary, rychlá občerstvení, jídelny, závodní a školní kuchyně, vinárny, cukrárny, pivnice, pizzerie, výrobny, řeznictví...

Proč Aldan?

Protože nabízíme kompletní servis, projekci a výstavbu nových gastro provozů po celém území České republiky. Díky certifikovaným a zručným servisním pracovníkům jsme připraveni reagovat na veškerá přání našich zákazníků, včetně těch netradičních.

Zabýváme se nejen prodejem a servisem, ale i montáží profesionálního gastronomického zařízení, jak studených, tak i teplých kuchyní. Servis provádíme u všech značek, hlavně pak značek Alba, Lotus, Bertos, RM Gastro, Redfox, Zanussi, Silanos, Fiamma, Unox a Rational. Samozřejmostí je zaškolení obsluhy včetně následné podpory.

Kromě toho se také zabýváme repasováním a to ve velmi širokém spektru produktů, od malých domácích spotřebičů až po profesionální gastronomická zařízení.

Veškeré Vaše projekty a požadavky zpracováváme elektronicky pomocí softwaru, který nám umožní zobrazit i přípojky vody, odpadu, elektřiny a plynu. Samozřejmě se o toto zapojení profesionálně postaráme. Pro projektování využíváme vlastních zkušeností z gastro provozů a proto tvoříme funkční a přesný design pro Vaše prostory.

Naše projekty vždy pečlivě konzultujeme s investorem tak, aby byl výsledný projekt šetrný k financím, ale velmi nesmlouvavý k výsledné kvalitě.

Jedním z nejdůležitějších článků Vaší kuchyně jsou bezesporu kuchaři, a proto je při přípravě projektu nezbytnou potřebou konzultace právě s nimi. Když se budou podílet na tvorbě projektu, výsledek bude jak funkční, tak i příjemný pro obsluhu, která tím budeme moci efektivněji vytvářet hodnoty, které chcete nabídnout svým zákazníkům.